Září 2014

[18.9.2014]

18. září 2014 v 10:36 | Anneliese |  fashion

Ahoj,

chtěla bych vám říct proč jsem nepsala. Chytly mě v úterý strašně záda a včera jsem sotva došla z praxe domů. Jsem takovej poserout, takže jsem s tím nešla do nemocnice, zatím mám na zádech nalepené hřejivé náplasti, které dokonce pálí, no to bych mohla mít na sobě pořád, hlavně v zimě na nohou :-D Ale nesmí se to, protože je tam nějaká látka, která škodí. Dnes je mi líp, včera jsem si nemohla zívnout a ani pořádně nadechnout, asi fakt ty náplasti pomáhají. Nechci nic zanedbat a pokud mi nebude dobře, tak hurá do nemocnice.

BĚLENÍ ZUBŮ

Taky vám musím říct, že už od soboty bělím zuby a bílou dietu dodržuji, někdo tu psal, že bez pití být nemůžu a že bych pít měla, ale kdo říkal, že nepiju? :-D Jen nesmím džusy, coca-colu a další barevná pití. Pokud by vás článek o bělení zubů zajímal, tak mi napište do komentářů.Moje nové boty :-)

[13.9.2014]

13. září 2014 v 12:43 | Anneliese |  beauty

Ahoj,

dlouho jsem nenapsala nějaký článek, tak píšu dnes. Ve čtvrtek jsme jeli s přítelem do Prahy do Metropole. Celý den jsme jedli jen Mc Donald, Burger King a u nás nakonec KFC, z kterého nám pak bylo druhý den blbě. Takovou stravu často nemáme, tak jsme si něco dopřáli. :-D Když jsme přijeli ke mě, tak jsme si hned lehli a usli. Druhý den jsme šli spolu do školy. Včera opět pršelo, tak se nedalo nic dělat, takže jsem zůstala doma a koukala na filmy. Před chvílí jsem byla v Rossmannu a Lidlu, kde jsem si něco pořídila.
Už delší dobou přemýšlím o bělení zubů, ale nechtělo se mi do toho investovat plno peněz, tak jsem si pořídila jen bělící systém od White Pearl a to jen dva aplikátory, které se používají 14 dní. No uvidíme, jestli alespoň něco vybělí, dnes začínám držet tzv. bílou dietu. Nesmíte pít a jíst takové potraviny, které zbarvují oblečení a nejde to moc vyprat, nebo vůbec. Více se dozvíte na internetu, pokud vás to zajímá. :-)


[10.9.2014]

10. září 2014 v 7:10 | Anneliese |  me

Dobré ráno,

díky vám a díky blogu se mi ozvalo několik lidí na oblečení, které jsem sem dala. Super! Teď k dnešku, dnes mám praxi a vůbec se mi nechce, budu tam tvrdnout až do 3 a od října se to mění, to tam budeme do 6. Praxi máme ve školní učebně, která se nejspíš zveřejní. Snad to dnes přežiju. :-D Včera jsem byla nakupovat, ale žádný extra nákupy to nebyly. Byla jsem se podívat do OC. Řeknu vám, ty trička s donutkama, kočičkama atd. No kdo by si to na sebe vzal? Možná někdo jo, ale já tohle nemusím, tak počkám na další oblečení. Už mi příjde, že vietnamci mají kolikrát hezčí oblečení, než ve značkovém obchodě. Určitě máte stejný názor.

Koupila jsem si jen křiklavě žlutozelenou dečku na postel, váleček na chloupky a nečistoty na legínách a Amisu černé legíny..


Ráda bych se ozvala ještě dnes, ale uvidím, mám několik schůzek ohledně učebnic. Zatím se mějte. :-)

[ 7. 9. 2014 ]

7. září 2014 v 13:42 | Anneliese |  beauty

Ahoj!

Píšu první článek a hned o kosmetice, kterou jsem si pořídila. Menší info o mě zjistíte v menu, pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte v komentářích. Dnes neděle a zítra opět do školy, minulý týden to byl takový rozjezd a teď se pojede naostro. :-D Už se u vás známkovalo?

Make-up od CATRICE, který vidíte na fotce používám už nějaký ten měsíc a je vážně skvělý, pokožku nevysušuje, je hodně krycí a má dobré odstíny, já používám nejsvělejší 010 light beige. Příjemně voní, nedělá masku.
Cena: 164 ,-

Pudr, který stál myslím 150 nebo 159 korun od Maybelline, trošku práší. Pleť nezatěžuje, to samé makeup.
Odstín 20 nude beige.

Lesk na rty, jako poslední třešnička na dortu. Rty hydratuje a je podobný barvě mých rtů. Odstín 105, opět od maybelline.
Cenu si nepamatuji.


Detailní foto v celém článku.