beauty

[13.9.2014]

13. září 2014 v 12:43 | Anneliese

Ahoj,

dlouho jsem nenapsala nějaký článek, tak píšu dnes. Ve čtvrtek jsme jeli s přítelem do Prahy do Metropole. Celý den jsme jedli jen Mc Donald, Burger King a u nás nakonec KFC, z kterého nám pak bylo druhý den blbě. Takovou stravu často nemáme, tak jsme si něco dopřáli. :-D Když jsme přijeli ke mě, tak jsme si hned lehli a usli. Druhý den jsme šli spolu do školy. Včera opět pršelo, tak se nedalo nic dělat, takže jsem zůstala doma a koukala na filmy. Před chvílí jsem byla v Rossmannu a Lidlu, kde jsem si něco pořídila.
Už delší dobou přemýšlím o bělení zubů, ale nechtělo se mi do toho investovat plno peněz, tak jsem si pořídila jen bělící systém od White Pearl a to jen dva aplikátory, které se používají 14 dní. No uvidíme, jestli alespoň něco vybělí, dnes začínám držet tzv. bílou dietu. Nesmíte pít a jíst takové potraviny, které zbarvují oblečení a nejde to moc vyprat, nebo vůbec. Více se dozvíte na internetu, pokud vás to zajímá. :-)

[ 7. 9. 2014 ]

7. září 2014 v 13:42 | Anneliese

Ahoj!

Píšu první článek a hned o kosmetice, kterou jsem si pořídila. Menší info o mě zjistíte v menu, pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte v komentářích. Dnes neděle a zítra opět do školy, minulý týden to byl takový rozjezd a teď se pojede naostro. :-D Už se u vás známkovalo?

Make-up od CATRICE, který vidíte na fotce používám už nějaký ten měsíc a je vážně skvělý, pokožku nevysušuje, je hodně krycí a má dobré odstíny, já používám nejsvělejší 010 light beige. Příjemně voní, nedělá masku.
Cena: 164 ,-

Pudr, který stál myslím 150 nebo 159 korun od Maybelline, trošku práší. Pleť nezatěžuje, to samé makeup.
Odstín 20 nude beige.

Lesk na rty, jako poslední třešnička na dortu. Rty hydratuje a je podobný barvě mých rtů. Odstín 105, opět od maybelline.
Cenu si nepamatuji.


Detailní foto v celém článku.

 
 

Reklama